İlhan Kıymet Güven Tazeledi

İlhan Kıymet Güven Tazeledi

İlhan Kıymet Güven Tazeledi

Düzce Abhaz Kültür Derneği 17. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. 2009 yılından bu yana Dernek Başkanlığı görevini yürüten İlhan Kıymet güven tazeledi. 

 

Derneğin Turan Otel’de gerçekleştirilen kongresine Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Mhp Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, İyi Parti Düzce Başkan Adayı Ömer Küçük, Ak. Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Mhp Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Dp Düzce İl Başkanı Mithat Ceylan, Dp Düzce Belediye Başkan Adayı Yusuf Kadıoğlu, Chp Düzce Merkez İlçe Başkanı Alaattin Duran, İyi Parti Düzce Merkez İlçe Başkanı Kadir Erdoğan, Geçtiğimiz Dönemlerde Milletvekili Seçimlerinde Chp Düzce Milletvekili Adayı Olan Zafer Teber, Abhazya Cumhuriyeti’nin Tam Yetkili Türkiye Temsilcisi Vadim Haraziya, Temsilci Yrd. Cansug Lazba, Dernekleri Federasyonu Başkanı Atanur Aksoy (Akusba), İstanbul Abhaz Kültür Derneği Başkanı R. Şamil Ertaş (Yaşba) Ve Çok Sayıda Dernek Üyesi katıldı.

 

  Olağan Genel Kurul’da konuşan Başkan İlhan Kıymet, Kültür Merkezi projesini tamamladıklarını, 2 ay içerisinde temeli atmayı planladıklarını söyledi.  Kıymet açıklamasında “Düzce Abhaz Kültür Derneğimizi, kuran ve bugünlere taşıyan, derneğimize destek veren, emek sarf eden herkese çok teşekkür ediyor ve sağlıklı bir yaşam sürdürmelerini diliyoruz.  Ayrıca, derneğimizin hayatta olmayan kurucuları ve üyelerini de saygı ve rahmetle anıyoruz. Bizlere her zaman destek veren ilimizin yöneticilerine, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarına, değerli basınımıza, genel kurulumuza katılan değerli üye ve dostlarımıza dayanışma içinde verdikleri desteğe sonsuz teşekkür ediyoruz. 17. Olağan Genel Kurulumuzun Düzce’mize hayırlı olmasını diliyoruz” dedi. 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.