Etkinliklerin 3. sanatçısı açıklandı

Etkinliklerin 3. sanatçısı açıklandı

Etkinliklerin 3. sanatçısı açıklandı

Düzce Üniversitesi ve Düzce Üniversitesi Genç Eller Topluluğu tarafından 16-17-18 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Düzce Üniversitesi Dümerang Kampüse Hoş geldin Etkinlikleri’nde 3. sanatçı açıklandı. İlyas Yalçıntaş Düzce’de sevenleri ile buluşacak.

Düzce Üniversitesi Genç Eller Topluluğu’nun her yıl geleneksel olarak düzenlendiği Kampüse Hoş geldin Etkinlikleri’nin bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek. Düzce Üniversitesi’nin de bu yıl destek verdiği etkinlikler 16-17-18 Ekim’de Düzce Üniversitesi Ortak Yaşam Alanında olacak. Üniversitesi öğrencileri tarafından kurulan Genç Eller Topluluğu üyelerinin hazırladığı etkinliklerde 16 Ekim’de Rock Sanatçısı Mesut Yılmaz ve 18 Ekim’de Rock Grubu Gece Yolcuları sahne alacağı daha önce açıklanmıştı. 3. sanatçı olarak dün açıklanan isim ise 17 Ekim sahne alacak olan Pop sanatçısı İlyas Yalçıntaş oldu. Etkinlikte ayrıca alternatif sanatçılar, Dj Uğur ve Dj Ali Yıldırım’da öğrenciler ile buluşacak. Konu ile ilgili çalışmalarını sürdüren Düzce Üniversitesi Genç Eller Topluluğu’nun Organizatörleri Enes Bektaş ve Salih Gacal, öğrenciler için en iyisi hazırladıklarını ve 3 aylık bir alt yapı kurduklarını dile getirirken, destek veren Düzce Üniversitesi’ne sonsuz teşekkürlerini ilettiler.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.