Ümit Yılmaz, “Belediye başkanlarının emrindeyim”

Düzce MHP Milletvekili Ümit Yılmaz, 31 Mart seçimlerinde MHP’den Belediye Başkanlığını kazanan isimlere ziyaretlerini sürdürdü. Ümit Yılmaz, ziyaretler esnasında Belediye Başkanlarına plaketler de vererek seçimde yaptıkları çalışmalar için teşekkür etti.

Daha önce AK Parti’de olan Gümüşova, Cumayeri ve Kaynaşlı Belediyelerini ziyaret eden Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Belediye Başkanı seçilen Muharrem Tozan, Mustafa Koloğlu ve Birol Şahin’i makamlarında ziyaret etti. Belediye başkanlarından belediyelerde karşılaştıkları tablolar hakkında bilgilerde alan Ümit Yılmaz, Belediye Başkanlarının sıkıntılarıyla ilgili her konuda yardımcı olacağı sözünü de verdi.

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu ve Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan’ı makamlarımda ziyaret eden Ümit Yılmaz, Belediye Başkanlığı seçimlerinde gösterdikleri üstün çalışma gayreti için teşekkür ederek plaket verdi. Belediye başkanlarına plaketlerini verirken konuşan Ümit Yılmaz; “Zorlu seçim döneminde üstün çalışma sergileyen, gecesini gündüzüne katarak çalışan, teşkilatlarla uyum içinde olan ve seçimler sonunda belediye başkanlığı gibi zor görevleri alan arkadaşlarımıza teşekkür ederim” dedi.  


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.