MHP teşkilatı Bahçeli’nin elini öptü, Türkeş’e dua etti

MHP teşkilatı Bahçeli’nin elini öptü, Türkeş’e dua etti

MHP teşkilatı Bahçeli’nin elini öptü, Türkeş’e dua etti

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce’de bayramın ilk günü yaptığı bayramlaşma programının ardından Ankara’da Genel Merkez’de yapılan bayramlaşmaya katıldı. Kurucu Genel Başkan Alparslanın kabrinde dua eden Düzce Teşkilatı ardından MHP Genel Merkezi’nde Genel Başkan Devlet Bahçeli ile bayramlaştı.

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Teşkilatı Ramazan Bayramını bayramlaşarak geçiriyor. Bayramın ilk günü Düzce Teşkilatı ve İlçe teşkilatlarıyla bayramlaşmıştı.

O programın ardından İl Başkanı İlhan Caboğlu ve teşkilat üyeleri Ankara’da MHP Genel Merkezi’nde yapılan programa katıldı. Program öncesinde Kurucu Genel Başkan Merhum Alparslan Türkeş’in kabrini ziyaret eden İl Başkanı Caboğlu ve teşkilat üyeleri, burada merhum Türkeş için dua etti. Anıt mezar ziyaretinin ardından teşki,lat üyeleri Genel merkeze geçerek MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bayramlaştılar. Parti üst düzey yöneticileri ile de bayramlaşan teşkilat üyeleri ardından Düzce’ye geri döndüler.     


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.