Özlü’ye İtibar Kaybettiriyor

Özlü’ye İtibar Kaybettiriyor

Özlü’ye İtibar Kaybettiriyor

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer, eski Belediye Başkanı Dursun Ay döneminde çeşitli birimlerde müdür olarak görev yapan ve görevden alındıktan sonra teftiş kurulunda görevlendirilen müdürlerden özür dilemek zorunda kaldı. Ancak Op. Dr. Cengiz Tuncer’in ilk vukuatı olmadığı gibi yaptığı hatalarla da Düzce’de yatırım yapmayı planyan sanayicilerin gözünün de korktuğu da ve Düzce’ye yatırımın gelmemesinin başlıca nedenlerinde birisi olduğu da iddia ediliyor.

 

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer görev dağılımı sırasında kendi sorumluğunda olan teftiş kurulunda ki eski müdürlerle bir araya geldi. Kalıcı Konutlar bölgesine taşınmak istemeyen müdürler Başkan Yardımcısı Tuncer’e durumu ilettiler. Ancak Tuncer teftiş kuruluna ait olan ofisin kesinlikle taşınacağını söyledi.

 

Bunun üzerine müdürler teftiş kuruluna önem verilmediğini ofislerinin kalıcı konutlar iş merkezlerinde lavabolar yanında olduğunu ve bu durumun düzeltilmesini istediler.

Tuncer müdürlerin bu talebi karşısında “Yaşlısınız prostatınız vardır. Tuvalete yakın olun” diye espri yapmak istedi. Ancak Tuncer’in esprisi müdürlerin alınmasına ve tepkisine neden oldu.

 

Müdürlerin tepkisini öğrenen Tuncer, yine müdürleri bir araya toplayarak sözleri dolayısı ile özür dileyerek gönül aldı.

 

Sanayici nasıl gelsin?

 

Diğer taraftan Belediye Başkan Yardımcısı Op. Dr. Cengiz Tuncer, geçtiğimiz aylarda da Düzce’nin ve Türkiye’nin köklü kuruluşlarından Kombassan Holding’e bağlı bir şirkete eski çalışanından aldığı bilgilerle baskın yapmış ve eski yönetim döneminde açılan kuyudan su kullanıldığı gerekçesi ile hem ceza kesmiş hem de basın yoluyla ifşa etmişti. Gelinen nokta da ise 5 Organize Sanayi Bölgesi’nin bulunduğu Düzce’de sanayicilerin baskınlar yapılıyor iddiası ile sanayicilerin gözü Düzce’ye yatırım yapmaya korkmuştu.

 

Bilim Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı olarak sanayiye verdiği destek ile bilinen sanayicilerin bakanlığı döneminde birçok sorunlarını çözen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye de büyük itibar kaybettiren hareketler ile birlikte iddialara göre yatırımcılar da Düzce’ye Dr. Faruk Özlü için gelmek istemelerine rağmen yapılacak baskınlardan çekindikleri gerekçesiyle gelmedikleri öğrenildi


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
10.11.2019
16:10

Cengiz gitsin doktorluk yapsın Belediyenin arabası ile tatile gitmesin Düzceli olmayıp da düzceye zarar veriyor sizce umrunda mı düzce

Katılıyorum   Katılmıyorum
%52,27
Ha ha ha
7.11.2019
19:01

Çok kendini beyenmiş kibirli biri şuanda astigim astik kestigim kestik havasinda Burasi Düzce hic biyere Benzemez

Katılıyorum   Katılmıyorum
%55,77
14.09.2019
7.11.2019
16:12

FARIK ÖZLÜYE BU İKİ CAFECİYİ KİM AYNINA AL DEDİ DE O YOK DİYEMEDİ ONA BAKIN

Katılıyorum   Katılmıyorum
%61,04
SÜMBÜL AĞA
7.11.2019
13:32

belediyenin arabasıyla bodruma tatile gitmişti kendi arabası dururkene

Katılıyorum   Katılmıyorum
%57,63
şımarık
7.11.2019
13:13

bazıları anlamamış heralde divapan düzceye düzcespor çok büyük katkılar yapmış ve yapacaktır hafiye başk yrd 18 metre çıkmalı cafesinde bu kyrymun eski bir çalışanının kullanılmayan kapatılan kuyuyu söyleyip kovulduğu firmasından öc almasına araç oluyor eski sanayi bakanı yarın marete neler yapmaz bu ali cngiz efendiler

Katılıyorum   Katılmıyorum
%55,93
meselenin aslı
7.11.2019
10:43

sayın Cengiz bey senelerin tecrübeli personeli ile ilgili konuşurken sizin gibi pasif bir görevde başkanyardımcılıgı degil aktiv belediye başkan yardımcılığl görevi yapmış kişilerin oldugunu unutmamanızı hatırlatırız sizin nekadar tecrübeniz var onlardan belediye yöneticiliğin de siz onu söyleyin

Katılıyorum   Katılmıyorum
%64,29
düzceli
7.11.2019
08:27

bir işi ehline vermezseniz daha çok özürler dilenir, kaldı ki sayın özlü dahi özür dilemek zorunda kalacak. Sayın tuncer gitsin kendi mesleğini icra etsin, başkan faruk özlü bu kişi için verdiği kararda yanlış yapmıştır.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%49,12
İŞİN EHLİ SAHİBİDİR O İŞİN
7.11.2019
07:57

Nefsi ile hareket eden kendini dev aynasında gören yöneticilerden ne beklersin ki...

Katılıyorum   Katılmıyorum
%58,33
Düzceli
7.11.2019
00:53

Eski müdürler cam kenarı odaları kendine isterken bizi düşünmediler ama!Adaletli davrandı başkan bey

Katılıyorum   Katılmıyorum
%58,49
Personel
7.11.2019
00:40

Ne kadar gereksiz bir haber fabrikalar gayriresmi işlere bulaşmaz da yasal yollarla çalışırsa korkacak bişeyleri kalmaz!!

Katılıyorum   Katılmıyorum
%57,14
Coşkun
6.11.2019
19:02

Ne yani bedava sumu kullanacaklardı yıllarca kullanmışlar bence iyi yapmış Cengiz başkan

Katılıyorum   Katılmıyorum
%69,66
Tandoğan


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.