Başkan Şahin Görüşmenin Ayrıntılarını Paylaştı

Başkan Şahin Görüşmenin Ayrıntılarını Paylaştı

Başkan Şahin Görüşmenin Ayrıntılarını Paylaştı

Geçtiğimiz gün MHP Genel Merkezi’ne ziyarette bulunan MHP Düzce heyeti arasında eski Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in de yer alması dikkat çekmişti. Ankara’da yapılan ziyaret sonrası açıklamada bulunan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin konuşmasında, “Mehmet Keleş’i parti olarak aramızda görmekten mutluluk duyarız. Tabii gelecekte ne olur bilemeyiz.” ifadelerine yer verdi.

Geçtiğimiz günlerde, MHP Düzce Heyetinin Ankara’da MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadi Durmaz’a yaptığı ziyarette, eski Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in de yer alması, AK Partili eski başkanın Milliyetçi Hareket Partisi’ne geçeceği yönünde dedikodulara neden olmuştu.

Ankara’da gerçekleştirilen ziyaret sonrası Düzce TV’ye özel açıklamalarda bulunan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Önümüzdeki günlerde ne olur bilemeyiz ancak MHP olarak Mehmet Keleş’i aramızda görmekten mutluluk duyarız” açıklamasında bulundu.  

"Mehmet Keleş'i aramızda görmekten mutluluk duyarız"

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Mehmet Keleş Belediye Başkanları Birliği’nin genel başkanıydı. Tabii Belediye Başkanları Birliği’nde bizde yüksek istişare kurulu üyesiyiz Kaynaşlı Belediye Başkanlığı olarak. Belediye Başkanları olarak zaman zaman partileri genel merkezde ziyaret ediyoruz. Bu anlamda geçtiğimiz günlerde de MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadi Durmaz’ı ziyaret ettik. Tabii burada eski genel başkan ve aynı zamanda Belediye Başkanları Birliği yönetimde olduğu için eski Düzce Belediye Başkanımız Mehmet Keleş’te toplantıya geldi. Tabii Mehmet Keleş’in MHP ‘de gözükmesi kamuoyunda değişik yorumlara neden oldu. Siyaset bu yani. Zamanla her şey olabilir. Gelecekte farklı şeyler olamaz mı, olabilir. Mehmet Keleş benim anladığım kadarıyla siyasetten kopmadı. Kopacağa da benzemiyor. Önümüzdeki dönemlerde Mehmet Keleş’i siyaset sahnesinde göreceğiz gibi geliyor bana. Sonuçta burada Milliyetçi Hareket Partisi’yle de AK Parti ittifak halinde. Tabii gelecekte ne olur bilemeyiz ama Mehmet Keleş’in Düzce’de yeniden siyaset sahnesinde görmek isteyen birçok kişi var. Mehmet Keleş çok dinamik ve heyecanlı biri. Sürekli bir heyecan içerisinde. Böyle insanlar kolay kolay siyasetten kopamazlar. MHP Genel Merkezi’nde Mehmet Keleş gayet sıcak karşılandı. Güzel sohbetler oldu. Şu an da tabii diğer konulara girilmedi tamamen bir ziyaret anlamındaydı. Türkiye Belediye Başkanları Birliğinde yönetimdeyiz biz. Yönetimde olduğumuz için de Gümüşova Belediye Başkanımız, ben ve Mehmet Keleş beraber genel merkezi ziyaret ettik. 2 MHP’li belediye başkanı bir de Mehmet Keleş’in olması hemen değişik yorumlara neden oldu. Mehmet Keleş’i de biz aramızda görmek isteriz parti olarak.”

Haber: H. DURNA


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.