Bu Terbiyesizliğe Birisi Dur Desin

Bu Terbiyesizliğe Birisi Dur Desin

Bu Terbiyesizliğe Birisi Dur Desin

Düzce sokaklarında dolaşan ve özellikle genç kızlara ve kadınlar başta olmak üzere gayri ahlaki sorular sorarak sokak röportajları yapan ve bu röportajları da sosyal medya hesaplarında paylaşan şahıs, Düzcelilerin tepkisine neden oluyor. Düzceliler, sosyal medya hesaplarından aylardır yaptığı gayri ahlaki paylaşımları yayınlayan kişi için başta Düzce valisi Dr. Zülkif Dağlı ve cumhuriyet savcılarının harekete geçerek gereken cezasının verilmesini de istediler.

Dünya ve Türkiye yeni tip korona virüs (COVİD-19) salgını ile uğraşırken, sosyal medya fenomeni olmaya çalışan bir şahsın sosyal medya aracılığı ile yaptığı gayri ahlaki sorulardan oluşan sokak röportajları tepkilere neden oldu.

Düzce sokaklarında gezerek çoğunlukla genç kız ve bayanlara gayri ahlaki sorular soran genç, yaptığı röportajları ise video ile kaydederek kendi sosyal medya hesaplarından yayınlıyor.

Bu duruma tepki gösteren Düzceliler ise video ve paylaşımları röportaja katılanların ailelerinin ve yakınlarının görmesi halinde çok acı olaylar yaşanabileceğini belirterek yetkililerin özellikle Vali Dr. Zülkif Dağlı ve cumhuriyet savcılarının harekete geçmesini beklediklerini ifade ettiler.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
1.04.2020
05:12

Gönülden Alkışlıyorum Başına Bela alirsin Burasi Düzce Antalya Istanbul Degil Demistik Sana Dinlemedin Haberin Yayinmasi saniyeler Sürer Hadi Gine iyisin Haber Oldun ( Man ) Samet Furkan ERGEL

Katılıyorum   Katılmıyorum
%42,55
Mc Furkan Music
31.03.2020
22:25

Denk gelmezki röportaj nasıl yapılır bi gösterim!

Katılıyorum   Katılmıyorum
%52,38
Bozkurt
31.03.2020
18:15

Bu Ahlaksızlığın cezası ağır olmalıki örnek alınmasın.Bu gencin Ailesi Yakınları yokmu,uyaran kimse olmamışmı hayret verici Nasıl Dinsiz Kitapsız Bunlar.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%54,24
Zeko81
31.03.2020
17:32

BİZİM DÜZCELİLERDE İŞİN NEREYE VARACAĞINA BAKMADAN HER GÖRDÜKLERİ MİKROFONU GERÇEK ZANNETİP BÜLBÜL GİBİ ŞAKIMASINLAR, RÖPORTAJ YAPIYORUM DİYE FENOMEN OLMAYA ÇALIŞAN O ZİBİDİ KADAR BİZİM DÜZCELİLERİN DE KABAHATİ OLDUĞUNU UNUTMAYALIM, BU TÜR FENOMEN MERAKLILARINA DA RÖPORTAJ YAPARKEN GÖRERNLER TEPKİLERİNİ GÖSTERSİNLER.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%57,14
AHLAK YOKSUNU FENOMEN KENDİNE GEL


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.