5 sağlık tesisinin açılışını yapacak

5 sağlık tesisinin açılışını yapacak

5 sağlık tesisinin açılışını yapacak

Düzce’de yapımı tamamlanan 5 sağlık tesisi yarın düzenlenecek toplu açılış töreni ile hizmet vermeye başlayacak. Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir tesislerin toplu açılış törenine katılmak üzere 23 Kasım 2019 günü Düzce’ye gelecek.

İlk tören saat 11.00’de Kalıcı Konutlar Semt Polikliniği, Sağlıklı Yaşam Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu binasında, ikinci tören ise saat 12.00’de Akçakoca Hacıyusuflar Mahallesinde hizmet verecek olan Lütfiye ve İsmail Baha Horuz Aile Sağlığı Merkezinde gerçekleştirilecek. Tesislerin açılışını Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir yapacak.  Açılışı yapılacak olan sağlık tesisleri şöyle: Kalıcı Konutlar Semt Polikliniği ve Sağlıklı Hayat Merkezi, Kalıcı Konutlar 8 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık İstasyonu, Arapçiftliği Mahallesi 5-6 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık İstasyonu, Karaca Mahallesi Şehit Ufuk Baysan 2 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi, Akçakoca Hacıyusuflar Mahallesi Lütfiye ve İsmail Baha Horuz 3 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi. 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.