Ereğli Belediyesine EBYS eğitimi verildi.

Ereğli Belediyesine EBYS eğitimi verildi.

Ereğli Belediyesine EBYS  eğitimi verildi.

Hizmet üretme noktasında teknolojinin imkânlarından en iyi şekilde yararlanan Düzce Belediyesi, Ereğli Belediyesinden gelen personellere Elektronik Belge Yönetimi Sistemi (EBYS) hakkında bilgilendirme eğitimi verildi.

Düzce Belediyesi encümen salonunda gerçekleştirilen eğitime birim müdürleri ve Belediye personelleri katıldı. Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYES) proje koordinatörü tarafından verilen eğitimde, elektronik belge yönetimi sisteminin nasıl kullanılacağı, sistemin faydaları ve sistem yaşanabilecek sıkıntılar hakkında belediye personeline teorik ve uygulamalı eğitim verildi.

Düzce belediyesi Bilgi işlem Müdürlüğü ve Yazı işleri müdürlüğünün koordine ettiği eğitim programında açıklama yapan yetkililer Elektronik Belge Yönetim Sistemi ile belediye hizmetlerini vatandaşlara daha hızlı ve kontrol edilebilir bir şekilde sunmayı amaçladıklarını söyledi. 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.