Darıcı Parkı Yenileniyor

Darıcı Parkı Yenileniyor

Darıcı Parkı Yenileniyor

Düzce Belediyesi Darıcı Mahallesi eski parkında detaylı çalışma başlattı. Çalışma kapsamında parkta bulunan ekipmanlar yenilendi, saha yapımına başlandı.

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri eski Darıcı Mahalle parkında çalışma başlattı. 65. Hükümet Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün mahalle sakinleri ile görüşmesinde gündeme gelen ve vatandaşların çoğundan gelen talep üzerine park alanı için düzenleme yapılmaya başlandı. Park alanında bakım, onarım ve tamir çalışmalarının yanı sıra öz kaynaklarla alanın eksikleri de gideriliyor. Mahallelinin kullanımı için çocuk oyun grupları, dinlenme alanları yenilenirken peyzaj düzenlemesi de yapıldı. Ayrıca park alanında bulunan boş alan üzerine çim saha yapımına da başlandı. Böylece seçim döneminde mahalle sakinleri ile imzalanan mahalle sözleşmelerinde yer alan park yapımı sözü de bu çalışma ile hayata geçirilmiş oldu.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.