Milli Emlak’tan enkaz ihalesi

Milli Emlak’tan enkaz ihalesi

Milli Emlak’tan enkaz ihalesi

Camikebir mahallesinde bulunan ve mülkiyeti Hazineye ait arazi üzerinde yer alan eski acil yemekhane, çocuk polikliniği ve kadın doğum polikliniği binaları yıkılacak. Enkaz yıkım işi için Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’ne bağlı Milli Emlak Müdürlüğünce ihaleye çıkıldı.

İhale 19 Eylül 2019 Perşembe günü saat 11.00’de Milli Emlak Müdürlüğü binasında komisyon huzurunda gerçekleştirilecek. İhalenin tahmini bedeli 20 bin lira, geçici teminat bedeli ise 6 bin lira olarak belirlendi.  Katılacak istekliler geçici teminat bedelinin yatırıldığına dair makbuzu veya 2886 sayılı Kanunun 26. maddesinde belirtilen değerlerden herhangi birini (Teminat Mektubu) ibraz edecek.  Gerçek kişiler nüfus cüzdan sureti, ikametgah belgesi ve noterden tasdikli imza beyannamesi ile, tüzel kişiler siciline kayıtlı olduğu oda veya mesleki teşekkülden yılı içinde alınmış sicil belgesi ile, tüzel kişilik adına teklifte bulunacak kişiler noterden tasdikli yetki belgesi ve imza sirküleri ile, Gerçek kişiler adına vekaleten katılacaklar ise Noter tasdikli vekaletname ile ihaleye katılabilecek.  İstenen belgeler ihale gün ve saatine kadar Düzce Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Müdürlüğünde bulunan İhale komisyonuna elden veya posta yolu ile ulaştırılmak zorunda.  İhale şartnamesi her gün mesai saatleri içinde Milli Emlak Müdürlüğünde ücretsiz olarak görülebilecek.  Komisyon yapıp yapmamakta serbest olduğu ihalede postadaki gecikmeler kabul edilmeyecek. İhale bedeli peşin ödenecek. Satış bedeli üzerinden Katma Değer Vergisi Kanunu uyarınca KDV alınacak. Enkaz yıkım işi ile ilgili her türlü vergi, resim, harçlar ile alım satım ve yerinden alma giderleri alıcıya ait olacak. 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.