Başkan Özlü’ye Hayır Duası

Başkan Özlü’ye Hayır Duası

Başkan Özlü’ye Hayır Duası

Mahalle ziyaretleri kapsamında Derelitütüncü Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü,  kendisinden tekerlekli sandalye talep eden Hayrettin Amca’nın isteğini kısa sürede yerine getirdi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü seçimden hemen sonra başladığı mahalle ziyaretleri ile ‘Gönül Belediyeciliği’ anlayışını Düzce’de hissettirmeye devam ediyor.

Belediyeciliğin gönüllere dokunmak olduğunu, belediyeciliğin vatandaşa hizmetkarlık olduğunu her fırsatta dile getiren Başkan Özlü, Derelitütüncü Mahallesi’ne yaptığı ziyarette kendisinden tekerlekli sandalye talep eden Hayrettin Amca’nın isteğini yerine getirdi.

 ‘Derdimiz gönül kazanmaksa, vatandaşımızın isteğine kulak vermek zorundayız, onların ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden geleni yapmalıyız’ diyen Başkan Özlü, bağış yöntemi ile alınan tekerlekli sandalyeyi Meclis Üyesi Nurullah Yıldız aracılığı ile sahibine ulaştırdı.

78 yaşındaki Hayrettin Amca isteğinin gerçek olduğunu görünce Yıldız aracılığı ile Başkan Özlü’ye teşekkürlerini ileterek “Tek isteğim sokağa rahat çıkabilmek, kısmen kendi işimi yapmaktı. Sayın Belediye Başkanım Faruk Özlü’den rica etmiştim. Bu imkanı bana sağladı, kendisine ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum, çok mutlu oldum, Allah razı olsun” dedi.

Haber: H. DURNA


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.