Beltaş’tan Girişimcilere Destek

Beltaş’tan Girişimcilere Destek

Beltaş’tan Girişimcilere Destek

Düzce Belediye Başkanlığı tarafından geçtiğimiz yapılan otobüs ihalesini alan BELTAŞ A.Ş BELTAŞ tarafından otobüs sahibi olmak isteyen vatandaşların 3 seçenekli modelle otobüs sahibi olabileceğini duyurdu. Otobüs sahibi olmak isteyen girişimcilere aylık 18 BİN TL gelir garantisi verecek.

Düzce Belediyesi iştiraki BELTAŞ A.Ş, şehir içi otobüs sahibi olmak ve işletmek isteyen vatandaşlara 3 seçenekli bir modelle yatırım imkanı sunuyor.

BELTAŞ A.Ş tarafından yapılan açıklamada; Maksimum 340 bin TL ile sınırlı olmak üzere tamamı peşin, yarısı peşin, yarısı taksit imkanı,  %25 peşin ve ara ödeme ile kalanı taksitle,  olmak üzere üç seçenek sunuyor. 18 bin TL aylık gelir garantisi veriliyor.

Otobüs sahibi olmak isteyen vatandaşlar 60 bin TL peşinat, araç tesliminde 25 Bin TL ara ödeme ve ayda 5 Bin TL taksit ile aylık 18 bin TL gelir garantili otobüslerden satın almak isteyen vatandaşların 13-20 Şubat tarihleri arasında Düzce Belediyesi Beyaz masada başvuru formu doldurabilecek. Ayrıca 0380 514 20 34 ve 153 Alo beyaz Masa numaralı hattan ulaşarak detaylı bilgi alınabilecek.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
12.02.2020
19:09

Arabanın sigorta,kasko, bakım, yakıt, en az 3 şöför bunların yemek sigortası maaşı hepsini altalta toplayıp birde belediyenin bedava dağıttığı otobüs kartı ve çatır çatır ceza yazan edslerini hesaba katıyorumda 1 lira bile kar ettirmez o iş ayda. Varsa öyle imkan belediye başkanı kendi cebinden alıp işletsin.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%51,11
vatandaşın biri


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.