“Şimdi Hizmet Etmeyeceksiniz De Ne Zaman Edeceksiniz?”

“Şimdi Hizmet Etmeyeceksiniz De Ne Zaman Edeceksiniz?”

PTT'de yaşanan kuyruk çilesi halkı mağdur etmeye devam ediyor. PTT Merkez şubesinde işlemlerini yapmak isteyen vatandaşlar, İstanbul Caddesi üzerinde metrelerce kuyruk oluşturdu. Günlerdir süren PTT kuyruğu çilesi giderek büyümeye devam ediyor.

PTT'de yaşanan kuyruk çilesi halkı mağdur etmeye devam ediyor.

Düzce’de kısa çalışma ödeneği, emekli maaşı ve e-devlet şifresi almak isteyen vatandaşlar, PTT şubesi önünde metrelerce kuyruk oluşturdu.

PTT'de pandemi sürecinde her gün giderek artan yoğunluk nedeniyle artık isyan noktasına gelen vatandaşlar yetkililerden çözüm bekliyor.

Sosyal yardım ödemeleri veya maaşlarını almak isteyen vatandaşlar PTT önlerinde uzun kuyruklarda beklemek zorunda kalıyor. 

Korona Virüs tedbirleri kapsamında önce sadece merkez şubesinin hizmet vermesi sonra ise gelen tepkiler üzerine 2 şubenin daha hizmete açılması yeterli olmadı. İşlemlerini yaptırmak için merkez şubesine gelen vatandaşlar saatlerce bekledikleri kuyrukta canından bezdi.

Konu ile ilgili mağduriyetini dile getiren vatandaşlar, PTT yetkililerine seslenerek “Vatandaşa şimdi hizmet etmeyeceksiniz de ne zaman edeceksiniz” diyerek tepki gösterdi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.