Kasapoğlu Olimpiyat Kavşağı’nda İncelemelerde Bulundu

Kasapoğlu Olimpiyat Kavşağı’nda İncelemelerde Bulundu

Korona Virüs normalleşme sürecinin ilk gününde Karayolları tarafından Olimpiyat Kavşağında başlatılan yol çalışma çalışmaları meydana gelen trafik sonrası gelen şikayetler üzerine, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu bölgeyi yerinde inceledi.

Karayolları tarafından 1 Haziran’da Olimpiyat Kavşağı’nda başlatılan yol çalışmaları, Korona Virüs normalleşme sürecinin ilk gününde trafik çilesini de beraberinde getirmişti.

Bölgede bulunan sanayici esnafı ve yol güzergahını kullanan vatandaşlar, konuyla ilgili şikayetlerini yetkililere iletmiş, yapılan çalışmaların vatandaşların dışarı çıkamadığı kısıtlama günlerinde yapılmış olmasının daha doğru olacağını dile getirmişti.

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu da gelen şikayetler üzerine çalışmaların yapıldığı Olimpiyat Kavşağı’nda incelemelerde bulundu.

Kasapoğlu Çalışmaları Yerinde İnceledi

Vatandaş ve esnafın şikayetleri üzerine bölgeye geldiğini belirten Başkan Yardımcısı Kasapoğlu, şöyle konuştu:

“Karayolları ekipleri Olimpiyat Kavşağı’nda yarım bırakmış olduğu çalışmaya tekrardan başladı. Tabii bu çalışmalar sırasında çeşitli yol kapatma işlemleri de gerçekleştirildi. Bunun neticesinde vatandaşlarımızın talepleri üzerine çeşitli şikayetleri üzerine bizler de yerinde incelemelerde bulunduk. Karayolları çalışmaya ilk başladığında da Karayolları ile vatandaşlarımızın şikayetleri doğrultusunda bir iletişim sağlamıştık. Proje kapsamında buradaki esnafımızın itiraz ettiği noktalar nelerdir bunlara nasıl çözüm üretebiliriz noktasında bir mutabakat sağlamıştık.

“Esnafımızı Mağdur Etmeden Yolu Açmak İstiyoruz”

Bölgede bulunan esnafın mağdur olmayacağı şekilde yolu bir an önce açmak istediklerine vurgu yapan Başkan Yardımcısı Kasapoğlu son olarak şunları söyledi:

“Şimdi tekrardan bu çalışma esnasında çalışmaların akıbetlerinin netleştirilmesi ve bir an önce bunun faaliyete geçmesiyle alakalı Karayolları ile bir görüşmemiz daha olacak. Tabii bunun sonucunda tekrardan özellikle burada yan yola cepheli olan sanayi esnafının dükkanlarını açabilmesi için, çalışabilmesi için proje üzerinde nasıl bir çözüm üretebiliriz yine bununla alakalı da konuyu netleştireceğiz.

Biz bir an önce tamamlanıp, aktif hale gelip esnafımızın da mağdur olmayacağı şekilde yolu açmak istiyoruz. Bu kapsamda projenin ilgilisi olan Karayolları ile de görüşme halindeyiz. Bir an önce netleştirip vatandaşımıza iletebilirsek bu şekilde sorunu çözmüş olacağız.”

Haber: H. DURNA


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
4.06.2020
09:19

Hiç bir işi yapamadiginiz gibi bunu da elinize yüzünüze bulastirin. Bir yıl oldu geleli yikmaktan başka yarım birakmaktan başka iş yapmadiniz. Dört gün sokaga çıkma yasağı vardı neden bu zamanda yapmadınız . İşiniz gücünüz goy goy . Hiçbir isi beceremiyorsunuz.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,91
Duzcenin Muhtari
3.06.2020
13:04

Trafik ışıklarına düzenleme yapılmassa daha çok kişinin canı yanacak kazaya sebet olacak sürücüler ışık kırmızıya dönecek diye tereddütte kaşıyor saniye uygulaması yok hiçbirinde ve yeşil birkaç sefer yanmadığı için direk kırmızıya dönüyor mağdurlar artıyor

Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00
Sakin
3.06.2020
11:53

Düzcede Allah'tan Başka Yardımcımız Yok

Katılıyorum   Katılmıyorum
%52,54
Düzceli


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.