"Banklarda Ateş Yakmayın, Çöpleri Yerlere Atmayın"

"Banklarda Ateş Yakmayın, Çöpleri Yerlere Atmayın"

Melen Su Park'ta temizlik işlerini sürdüren Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, park temizliği konusunda Düzceli vatandaşları daha fazla duyarlı olmaya davet etti. 

Düzceli vatandaşların hafta sonları uğrak noktası olan Melen Su Park'ta temizlik çalışmaları aralıksız devam ediyor. Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan temizlik çalışmalarında oturma bankları, çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları düzenli olarak temizleniyor. 

Çalışmalar hakkında bilgi veren ekipler, "Parklarda temizlik çalışmaları düzenli olarak yapılıyor. Tüm parklarımızın ve çocuk oyun alanlarımızın temiz kalması için aralıksız çalışıyoruz. Ancak bu nokta da vatandaşlarımızdan da yardım bekliyoruz. Çöplerini, pet şişelerini, kuru yemiş kabuklarını yerlere atmamalarını, oturma bankları ve masalarda ateş yakmamalarını rica ediyoruz. Parklarımızı hep birlikte el birliği ile temiz tutalım. Bu konuda vatandaşlarımızdan daha duyarlı olmalarını rica ediyoruz" ifadelerini kullandılar.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
22.06.2020
16:18

ceza sitemi getirin, yada piknik alanlarını paralı yapın girerken çıkarken kontrol etmesi kolay olur, yada kamera sistemiyle denetleyin, görevli koyun, yani seçenek çok,anlayan yok, imkan çok ama anlayışlı insan bulmak zor onun için denetim şart, denetim olmazsa bu tür görüntüler dahada artacaktır.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%53,13
kameralı denetim şart
22.06.2020
13:47

Gezmek piknik için evden kaçar gibi çıkan her vatandaş uyarılar anlatan çevre tabelası var görmüyormusunuz doğa kirletemezsiniz arkanıza dönüp bir bakın pisliklerinize bıraktıklarınaza evinizde böyle olsun istermisiniz

Katılıyorum   Katılmıyorum
%49,09
Mine özcan
22.06.2020
12:28

Kamera sistemi koyun gizli noktalara çöp pislik atana en agir ceza kesilsin Net çevre kirletilmez

Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00
Düzceli
22.06.2020
12:11

Şimdi sizlere bir iylik almış olduğunuz her urun barkodludur nereye atarsanız atın mutlaka er yada geç kimliklerimiz bunların yer tespitini yapıp insanı sağlık ve doğruluğundan edecektir.bu insanların yıllardır bilip bilmeden işler yapması bugün ihanet suçu sayılıyor.diycem şu en çok ceremeyi çekenler doğru ve temizliğe önem verenler ortalığı pisletenler dünyayla alakası olmadığı için herşeyden muaf tutuluyor şimdi neyle yaşamak istiyorsanız seçiminizi yapın zenginin oyuncağı olmayın.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%52,38
Vatandas


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.