Bu Bayram İhtiyaç Sahipleri Tebessüm Etti

Bu Bayram İhtiyaç Sahipleri Tebessüm Etti

Bu Bayram İhtiyaç Sahipleri Tebessüm Etti

İhtiyaç sahipleri ile bağışçıları buluşturan, yaptığı yardımlarla insanları tebessüm ettiren Tebessüm Derneği, kurban bayramında da yarımda ihtiyacı olanları unutmadı. Bağışçıların vekalet kurban paylarını Afrika ülkelerinde kesen Tebessüm Derneği Düzce’de de pay dağıtarak Müslümanların hayırlarına ortak oldu.

Yaptıkları yardımlarla gerçek ihtiyaç sahiplerini sevindiren, bağışçılarını bağışlarını gerçek adreslerine gönüllüleri ile ulaştıran Tebessüm Derneği, insanları mutlu ediyor. İhtiyaç sahiplerinin evlerinin yapımından aylık erzaklarına kadar karşılayan Tebessüm Derneği, Kurban Bayramı’nda da özellikle yemek ve suya ihtiyaç duyan dünyanın mağdur ülkelerinde kurban kesimi gerçekleştirmişti.

Kesilen kurbanların kesimlerini gerçekleştirirken bu anları vekalet veren kurban sahiplerine de videoları ile ulaştırdı. Ayrıca Düzce’de her ay düzenli yardım yaptığı 150 aileye de bağışçılarının kurban paylarını dağıttı. Kapıları tek tek gezen Tebessüm Derneği gönüllüleri ihtiyaç sahibi mağdurların yüzlerini tebessüm ettirdi.

Haber: S. AKYOL


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.