Ormanların Önemine Dikkat Çekildi

Ormanların Önemine Dikkat Çekildi

Ormanların Önemine Dikkat Çekildi

Düzce Üniversitesi Genç TEMA topluluğu, Orman Genel Müdürlüğü’nün 180. kuruluş yıl dönümü ve Ormancılık Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Doğa Yürüyüşü”ne katıldı.


Şehrimizde bulunan Topuk Yaylası’nda gerçekleştirilen etkinliğe; Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ve Eşi Nurgül Dağlı, Düzce Orman İşletme Müdürü Hasan Keskin, TEMA Vakfı Düzce İl Temsilcisi ve Düzce Üniversitesi Genç TEMA Topluluğu Danışmanı Öğr. Gör. Oğuzhan Kendirli, Genç TEMA Topluluğu Başkanı Burcu Örük, şehrimiz vatandaşları ve öğrenciler katıldı.


Sürdürülebilir bir yaşam için ormanların önemine vurgu yapmak için düzenlenen “Doğa Yürüyüşü” 5,5 kilometre sürdü. Yürüyüşün ardından çeşitli yarışmalar düzenlenerek katılımcıların güzel zaman geçirmeleri sağlandı. Katıldığı yarışmada 1. olan Düzce Üniversitesi Genc TEMA Topluluğu öğrencisi Yaren Işık’a ödülünü Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı takdim etti.


 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.