Projeler bakanlıkta son aşamada

Projeler bakanlıkta son aşamada

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın başlattığı Ulaştırma Sektörel Operasyon Programı’na Düzce Belediyesi 2 proje ile başvurdu. Düzce Belediyesi’nin 2 projesi de 4. aşamaya geçti.

Türkiye İçin Ulaştırma Çok-Yıllı Eylem Programı (MAAP-T) dâhilinde Eylem-3 Erişilebilir ve Kapsayıcı Ulaştırma eylem alanı için 81 İl Belediyesine hitaben açılan Proje Teklif Çağrısının kalite ve teknik kriterlere göre değerlendirmesi tamamlandı. Buna Göre Düzce Belediyesi Düzce İli Bisiklet Dostu Ulaştırma Yenileme İşlemi ve Düzce İli Sürdürülebilir Kentsel Hareketlilik Planları projeleri Ulaştırma Sektörel Operasyon Programında ilk 3 aşamayı geçti. 4. aşama olan değerlendirme ve seçim sürecine kalan Düzce Belediyesi projeleri bu aşamada Risk ve Sürdürülebilirlik Kriterleri için puan eşiği yapım bileşeni ağırlıklı proje olup olmadığına bakılacak. Projeler minimum 10 maksimum 18 puan alması gerekiyor. 2 değerden 1’ini alması durumunda Düzce Belediyesi’nin projeleri onaylanacak.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.