İl Başkanları Aylık Toplantısı Gerçekleştirildi

İl Başkanları Aylık Toplantısı Gerçekleştirildi

Düzce siyasi parti il başkanları her ay bir araya gelerek Düzce’nin sorunlarını ve gündemi değerlendirmeye devam ediyor.

 

Her ay bir partinin ev sahipliğinde yapılan ve bu ay 4.’sü yapılan toplantıya Vatan Partisi ev sahipliği yaptı. Toplantıya AKP il başkanı Mustafa Keskin, CHP il başkanı İlhan Duru, MHP il başkanı İlhami Caboğlu, İYİ parti il başkanı Yunus Özer Ay, Saadet Partisi il başkanı Birkan Mertol, Demokrat parti merkez ilçe başkanı Vahit Tuna, BBP başkan vekili Ferdi Burak Çiçek Yeniden Refah Partisi il başkanı Nezir Merttürk katıldılar. Canlı ve samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda Düzce’nin çeşitli sorunları ele alındı.

 

 Toplantı sonunda önümüzdeki toplantılarda daha geniş kapsamda değerlendirme yapılacak gündem başlıkları belirlendi. Gündem başlıkları olarak 1- Muhtaç öğrencilere burs temini için neler yapılabilir. 2-Madde bağımlılığına karşı topyekun mücadele ve kadına şiddetin önlenmesi. 3- Düzce’de hava kirliliği ve alınabilecek tedbirler.

 

 Gelecek toplantı 26 Eylül 2019 Perşembe günü CHP’nin ev sahipliğinde yapılacak.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.