Düzce’de binlerce fidan dikilecek

Son günlerde artan orman yangınlarına karşılık Tarım ve Orman Bakanlığı 3 Milyon fidan dikme kampanyası başlattı. Ege Ticaret ve Sanayi Odaları’da kampanyaya dev destek verecek. Düzce’de de binlerce fidan dikimi gerçekleştirilecek.

Düzce’de binlerce fidan dikilecek

Son zamanlarda artan orman yangınlarına karşılık olarak fidan dikim kampanyası gerçekleştirilecek. Tarım ve Orman Bakanlığı, Ege Ticaret ve Sanayi Odası başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında fidan dikim kampanyaları düzenlenecek. Aralarında Düzce’nin de yer alacağı kampanyayı Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli duyurdu. Pakdemirli yaptığı açıklamada: ‘ 11’inci ayın 11’inci gününde saat 11.00’de Türkiye’nin dört bir yanında 3 milyon ağaç dikimi gerçekleştirilecek’ dedi. Düzce’de de binlerce fidan toprakla buluşacak. Sivil Toplum Kuruluşları’nın da destekleyeceği etkinlikte Düzce’de 10 binin üzerinde ağaç dikilmesi planlanıyor.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.