İyi parti tüm teşkilatlarıyla sel bölgesinde

İyi parti tüm teşkilatlarıyla sel bölgesinde

İyi parti tüm teşkilatlarıyla sel bölgesinde

İyi parti il başkanı Yunus Özay Er'in sel bölgelerinden biri olan Cumayeri'e gidip incelemeler yapmasının ardından, Merkez İlçe Başkanı Kadir Erdoğan ve Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Ercan da diğer sel bölgesi Akcakoca' ya gider incelemelerde bulundu.

Sabahın erken saatlerinde sel bölgelerinden bir olan Cumayeri'e giden İyi Parti il başkanı Yunus Özay Er'in ardından Merkez ilçe başkanı Kadir Erdoğan ve Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Ercan da selin vurduğu diğer ilçe olan Akcakoca'ya gitti.

Akçakoca ilçe başkanı Behçet Alkan Lokum ile birlikte sel bölgesinde incelemelerde bulunarak il başkanı Yunus Özay Er'e bilgi veren Erdoğan, "Çivi deresinin taşması sonucu ilçe merkezinde maddi hasarlar meydana gelmiş durumda. Yine Değirmenağzı bölgesinde fazlaca maddi hasar oluşmuş.

Bazı köylerde toprak kayması olmuş. Selin ağır bilançosu yakın zamanda tespit edilecektir. Allah'tan tek tesellimiz can kaybının olmaması. Sel bölgelerinde bulunan tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun diliyoruz"dedi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.