Ömer Küçük: Büyük Destek Görüyoruz

Ömer Küçük: Büyük Destek Görüyoruz

İyi parti ve CHP Düzce Belediye Başkanı Ömer Küçük ve partililerden oluşan heyet şehir merkezindeki mahalle gezilerini artırdılar. Seçim çalışmaları için başlattıkları mahalle gezilerinde büyük bir ilgi ile karşılaştıklarını belirten Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük ‘ Belediye Başkanlığını kazanmaya doğru adım adım ilerliyoruz’ dedi.

Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük ile İyi parti, CHP’lilerden oluşan heyet mahalle çalışmalarına hız verdiler. Kapsamlı bir heyet ile mahalle gezilerini yaptıklarını belirten Ömür Küçük ‘ Şehir merkezindeki çalışmalarımızı hızlandırdık. Her mahallede halkımıza ulaşacağız, esnaflarımızla buluşacağız. Şehirde elini sıkmadığımız kimse kalmayacak. Herkesle görüşmeye çalışıyoruz. Ev toplantıları gerçekleştiriyoruz. Ömer Küçük’ü görmeyen kimse kalmayacak’ dedi.

Seçim gezilerinde halkın teveccühü ile karşılaştıklarını, halktan büyük destek gördüklerini ifade eden Küçük ‘ Çünkü halkın sorunlarını biliyoruz, çünkü vatandaşlar Onların sorunlarını bizim çözeceğimize inanıyorlar. Karşılıklı olarak birbirimize güveniyoruz. Halkın bize verdiği desteği boşa çıkarmayacağız. Her bir vatandaşımızla görüşmemizde projelerimizi anlatıyoruz. Projelerimizi sorunlar ve beklentiler üzerine oluşturduğumuz için yapılabilir buluyorlar. Bunun için de bizi destekliyorlar’ dedi.

Sivil Toplum Kuruluşları ile de görüştüklerini vurgulayan Ömer Küçük bu konuda da şu görüşlere yer verdi “ Mesleki ve sosyal anlamda faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları aynı zamanda halkın temsilcileridir. STK’lar ile birlikte hareket ediyoruz. Her biri ile programlaştık, ziyaret ediyoruz, onları dinliyoruz. Birçok projemize paydaş oluyorlar’


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
3.3.2019
01:34

Projesi hayal, Başkanlık hayal, ittifak yapılan yapı sakat, peşinde gezdirdikleri oy getirmez. SANA ASLA OY YOK. Buda gerçek.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,70
Haluk Özlü
2.3.2019
22:43

Düzce'deki düzen değişsin, Düzce'nin kaynakları Düzce için kullanılsın istiyorsak Ömer Küçük'e sahip çıkmalıyız! Faruk Özlü kazanırsa ben yaptım oldu düzeni devam edecek. Denetim olmayacak! Kimse hesap soramayacak! Keleş, ceketi aldı gitti kim hesap sorabildi. Savcılığa onlarca şikayet var, ama hiçbir savcı harakete geçemiyor. Ömer Küçük olursa İktidar Ak Parti olduğu için nefes dahi aldırmaz Denetim manyağı olur. Dolayısıyla Düzce kazanır. Hizmet görürüz..

Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00
Alim Yılmaz


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.