Küçük: Tablo Bir Kez Daha Ortaya Çıktı

İyi Parti ve CHP Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük, İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın’ın Düzce ziyaretini değerlendirdi. Koray Aydın’ın Gölyaka, Çilimli ve Düzce’de büyük bir coşkuyla karşılandığına dikkat çeken Ömer Küçük ‘ Koray Aydın’ın gelişiyle tablo bir kez daha ortaya çıktı ki, biz güçlüyüz ve kazanacağız’

Düzce’de seçim çalışmalarına hız verdiklerini ifade eden İyi Parti ve CHP Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük seçmenlerin umut içinde olduklarını vurguladı. Düzcelinin, Türkiye genelinde olduğu gibi ekonomik sıkıntılar içinde bunaldıklarını işaret eden Ömer Küçük ‘ Seçim gezilerimizde karşımıza hep ekonomik sıkıntılar çıkıyor. Genel Başkanımız sayın Meral Akşener geldi, Genel Başkan Yardımcımız sayın Koray Aydın geldi seçmenlerimizin karşısına çıktılar. Sorulan sorulardan, konuşmalardan, taleplerden, sıkıntıların boyutları da ortaya çıkıyor. İnsanlarımız bunalmış durumdalar, çare arıyorlar’ dedi. Düzce’nin sorunlarını çözmeye talip olduklarını belirten Ömer Küçük ‘ Bunun için aday oldum. Bunun için Meclis üyelerimiz sahada arı gibi çalışıyorlar. Derdimiz halkımızın sorunlarına çare olmaktır. Biz çözüm önerilerini söylüyoruz buna göre projelerimizi hazırladık. 9 Mart tarihinde de halkımızla projelerimizi paylaşacağız’ dedi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.