Küçük: Yönetemediklerini İtiraf Ettiler

Küçük: Yönetemediklerini İtiraf Ettiler

İyi Parti ve CHP Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük, 1 Nisan sabahı Düzce’de ‘Yeni bir dönemin’ başlayacağını açıkladı. Düzce’nin gelişmesi ve kalkınması için, alt yapıdan üst yapıya kadar her alanda proje geliştirdiklerini belirten Ömer Küçük ‘ Biz tıkanan Düzce’nin önünü açmak için geliyoruz. Biz Düzce’yi Marka kent yapmak için geliyoruz’ dedi.

Bugüne kadar Düzce’nin gelişmemesi için her türlü entrikanın yapıldığına dikkat çeken Ömer Küçük ‘ 2004 tarihinden itibaren Düzce’yi yönetmeyi beceremediler. Çünkü planları yoktu, çünkü programları yoktu, çünkü projesiz ve vizyonsuz hareket ettiler. Sonuçta bugün Düzce sorunlar yumağı haline geldi. Her yerel seçimler öncesinde, vaat ettiklerinin tersini yaptılar. Düzceliye sahip çıkacağız dediler, beceremediler. Esnafına sahip çıkacağız dediler, beceremediler’

Küçük, Düzce’yi yönetemediklerini bizzat kendilerinin de itiraf ettiklerini vurgulayarak, ‘ Bakan, Milletvekili, Belediye Başkanları hep kendi partilerinden, Ak partiden, hepsi birbirlerini beceriksizlikle suçladı. Birbirlerini bunun için ifşa ettiler. Raporlar hazırlayarak, yine bizzat Genel Merkezlerine gönderdiler. Sonuçta da seçilmiş bir Belediye Başkanı görevden alındı. Bu sonuçlar, Düzce’nin yönetilemediğini göstermiyor mu?’ AK Partinin seçilmesi durumunda bu tablonun sürmesinin muhtemel olduğunu ileri süren Küçük ‘ Yapmadıkları iş değil ki. Bu sistem Başbakanı devre dışı bıraktı. Belediye Başkanlarını görevden aldı. Şimdi aday Faruk Özlü, O’nun görevden alınmayacağının bir garantisi var mı?’ dedi.

Tüm bu tıkanıklığa çare olmak için hazırlandıklarını ifade eden Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük ‘ Bizim entrikalarla işimiz olmaz. Bizim işimiz, bizim derdimiz Düzce’nin gelişmesi adına olur. Bunun için projelerimizi hazırladık. Hedef, Düzce’nin tıkanın önünün açılmasıdır. Hedef Düzce’nin gelişmesi, kalkınması, gerçekten bir Marka şehir haline gelmesidir. Düşündük, taşındık, oturduk alt yapıdan, kentin yapılaşması, sosyal, sanat, kültürel ve sportif alanlara kadar her bölüm için projelerimizi hazırladık. Hepsinin içine, odağına insan koyduk. Toplumsal yarar koyduk. Halkımıza da bunları anlatıyoruz’ dedi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
9.3.2019
22:09

ENTRİKANIN DANİSKASINI SEN YAPTIN. MHP ADAYLARINA BEN YOKUM SİZE DESTEK BİLE OLURUM DEDİN. ŞİMDİ KARŞILARINA RAKİP ÇIKTIN. BU UTANÇ SANA YETER. OYLAR MHP YE.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%45,30
MUHTEREM CAN


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.