Erol Bayraktar’dan “Gelecek seçimlere değil, gelecek nesillere” sözü

Erol Bayraktar’dan “Gelecek seçimlere değil, gelecek nesillere” sözü

Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar, çalınmadık kapı, basılmadık yer bırakmayacak. 31 Mart seçimlerine 6 gün kala çalışmalarına bütün Hızıyla devam eden Kaynaşlı Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı mahalle mahalle gezerek hem yaptıklarını hem de yapacaklarını Kaynaşlılara anlatıyor. Gezdiği mahallelerde vatandaşlarla sohbet ederek destek istiyor.

Kaynaşlı Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Erol Bayraktar, göreve geldiği günden bugüne ilçede önemli işlere imza attı. Kaynaşlı’nın çehresini değiştiren vizyon getiren projeleri hayata geçiren Erol Bayraktar, yaptığı çalışmaların yanı sıra ilçe halkını ve esnafını da sık sık ziyaret ediyor. Belli aralıklarla esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Bayraktar, vatandaşların sorunlarını dinleyip çözüm yolu bulup sohbet ediyor.

Erol Bayraktar gelecek seçimler için değil gelecek nesiller için çalışıyoruz diyerek vatandaşlardan 31 Mart seçimlerinde destek istiyor.

Kaynaşlıların da yaptığı çalışmalarla gönüllerinde taht kuran Erol Bayraktar’ı karşısında gören ilçe halkı da sevgi gösterileriyle karşıladıkları Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Erol Bayraktar’a desteklerini ifade ediyorlar. Vatandaşlar; Erol Bayraktar’ın kendilerini ziyaret etmelerinden son derece memnun olduklarını söyleyerek Erol Bayraktar’la durmak yok yola devam edileceğini dile getiriyorlar.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.