Hizmet Vatandaşın Ayağına Gidiyor

İlçede sağlık sorunlarını en aza indirmek  ve halkın taleplerini karşılamak amacıyla ambulans ve hasta nakil aracı kazandıran Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar, vatandaş odaklı hizmetleriyle takdir topluyor.

Halkla kurduğu bağı her daim önde tutmaya çalışan Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar, sağlık ve insan odaklı belediyecilik anlayışla, vatandaş belediye arasındaki yakın ilişkiyi bir adım öteye taşıyor. Ak Masa Sağlık Hizmetleri kapsamında, bakıma ihtiyaç duyan vatandaşlara evde bakım desteği veriliyor.

 

Ayrıca Kaynaşlı Belediyesi, hastalara hasta nakil aracı da sağlarken, vatandaşların sağlık konusunda kendilerini her daim güvende hissetmesine katkıda bulunuyor.

Ak Masa ile irtibata geçen vatandaşların talepleri yerine getirilirken, Belediyenin hasta nakil aracı ile sağlık ve zabıta görevlileri tarafından evden  alınan hastalar hastaneye götürülüyor, tedavi ya da kontrolleri yapıldıktan sonra tekrar evine getiriliyor.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.