Yaylagölde Çalışmalar Süratle Devam Ediyor

Bağımlılıkla mücadele kapsamında bölge için önemli bir proje olan Yaylagöl Yeşilay Gençlik Kamp ve Rehabilitasyon Merkezi için çalışmalar sürüyor. Merkez 2020 yılının Haziran ayında hizmete açılması bekleniyor.

Yaylagöl Yeşilay Gençlik Kampı Merkezi için geçtiğimiz yıllarda yol yapım çalışmaları başlatılmış, bölgeye ulaşım daha rahat olunması sağlanmıştı. Yeşilay Kaynaşlı Başkanı İsmail Korkmaz ve Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Kaynaşlı’da bulunan Yaylagöl’ün etrafına kurulacak kamp ve rehabilitasyon merkezinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen heyet, Düzce’ye önemli bir ivme kazandıracak projenin detaylarını birlikte konuştu. Proje kapsamında Yayla Gölü’nün etrafında belirlenen haritaya göre, bir kır evi alanı olacak. Karavan ya da çadır kamp için gelen misafirleri karşılayacak ayrı ayrı alanları da mevcut olan projenin içerisinde eğlence yerleri düşünüldü. Amfi tiyatro ve spor alanlarının yanı sıra paintball severler için de macera parkı olacak. Yeşili bol olan proje içerisinde günübirlik misafirleri ağırlayacak bir konaklama alanı da bulunacak. Proje 2020 yılının haziran ayına yetiştirilmesi planlanıyor.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.