Çöken geçici köprü yeniden yapıldı

Geçtiğimiz günlerde Darıyeri Yörükler Köyü’nün ana yolu olarak kullanılan geçici köprü sel nedeni ile yıkılmıştı. Yıkılan köprü Kaynaşlı Belediyesi girişimleri ile yeniden yapıldı.

Aşırı yağışlar Kaynaşlı’nın dört bir yanında sıkıntılar oluşturmuştu. Daha önce sel felaketi yaşayan Kaynaşlı için Belediye Başkanı Birol Şahin, sorunların ve sıkıntıların hızlıca giderilmesi için tam mesai ile personellerin çalışmasını sağlıyor. Darıyeri Yörükler Köyü’nün ana yolu olarak kullanılan Şimşir bölgesindeki geçici köprünün yıkılmasının ardından ekipler yeni geçici köprü yapımı gerçekleştirdi. Büzlerin koyulmasının ardından sıkıştırma yapılan bölgede yeniden geçici köprü yapıldı. Başkan Birol Şahin, bölgeye en kısa süre içerisinde yeni bir köprü yapılması gerektiğini bu köprünün de ufak bir selde yeniden yıkılabileceğini dile getirdi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.