O Köylerde zarar tespit çalışması başladı

Bıçkıyanı ve Dipsizgöl köylerinde ki sel felaketine yetkililerin sessiz kalması ile ilgili dün gündeme getirdiğimiz haber sonrasında valilik jet hızınca çalışma başlattı. Valilik: ‘ Köylerde zarar tespit çalışmaları kısa süre içerisinde tamamlanacaktır’dedi.

Düzce Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada: ‘İlimiz Kaynaşlı ilçesinde geçtiğimiz günlerde etkili olan yağışlar sonucunda Bolu Dağı Bakacak Köyü mevkiinde ve bazı köylerimizde küçük çaplı zararlar ile yollarda hasarlar oluşmuştur.

Valimiz Sayın Dr. Zülkif Dağlı'nın talimatlarıyla Kaynaşlı Kaymakamımız, zarar gören köylerimizde  incelemelerde bulunmuştur. Bolu Dağı geçişi Karayolları ekipleri tarafından, köy yolları ise Özel İdare ve Köylere Hizmet Götürme Birliği araçlarıyla çalışma yapılarak temizlenmiştir. Ayrıca, Yeşiltepe Köyü'nde 2 ev, Dipsizgöl Köyü'nde 1 ahır, Bakacak Köyü'nde 1 işyeri kısmen zarar görmüştür. Zarar tespit çalışmaları en kısa sürede tamamlanacaktır.’ Denildi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.