Sahaya Emirhan Mesajı ile Çıktılar

Sahaya Emirhan Mesajı ile Çıktılar

Sahaya Emirhan Mesajı ile Çıktılar

Düzcespor Erzincanspor derbisi öncesi Düzcespor’lu futbolcular bir süredir lösemi tedavisi gören Emirhan’ı seremonide selamladı. Üzerinde Emirhan’a atfen yazdıkları pankartla taraftar karşısına çıkan Düzcespor büyük alkış alırken, Emirhan’a da moral oldular.

Düzcespor Takımı kendilerini destekleyen Fanatik Düzcespor taraftarı olan ve bir süredir yaşamış olduğu lösemi hastalığı nedeniyle Ankara’da tedavi gören Emirhan ve diğer hasta çocuklar için üzerinde “Emirhan kardeşimize ve tüm hastalara Cenabı Allah’tan acil şifalar dileriz” yazan pankart ile sahaya çıktı. Düzcespor Pazar günü oynadığı Zorlu 24 Erzincanspor maçında koyu Düzcespor Taraftarı olan Lösemi Hastası Emirhan’ı unutmadı. Daha önceden Başkan Gökhan Kapoğlu ve Tüm futbolcuların imzaladığı formayı Emirhan’a hediye eden Yönetim Emirhan’ı  tedavi gördüğü hastanede de ziyaret etmişti. Bu maçta ise Düzcespor’lu Futbolcular üzerinde “Emirhan kardeşimize ve tüm hastalara Cenabı Allah’tan acil şifalar dileriz” yazan pankart ile sahaya çıktı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.