Hakem camiası yemekte bir araya geldi

Hakem camiası yemekte bir araya geldi

Düzce’de görev yapan hakemler bağlı oldukları Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Düzce Şubesinin organizasyonu ile Çoşkun Yemek’te bir araya geldiler.


Geceye Bursa TFFHGD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Uçak, ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık, Eski FİFA Kokartlı Hakemimiz Maksut Balta, Futbol Saha Komiserleri Derneği Başkanı metin Çarıkçı, TÜFAD Düzce Şube Başkanı Murat Şhabe, İl ve HİF Hakemleri, gözlemcileri ve eşleri katıldılar.

 

2018-2019 sezonunu tamamlamış olan hakem ve gözlemcilerimiz, dostane geçen gecenin her zaman ki gibi sohbet konusu futbol oldu.
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Düzce Şubesi Başkanı Mustafa Yılmaz yapmış olduğu konuşmasında; ” Bu geceyi düzenleme amacımız sizlerin gece gündüz, yağmur çamur demeden haftanın neredeyse tamamını ailelerinizi, işinizi, özel hayatınızı geri planda tutarak büyük bir özveriyle ilimiz dahilindeki ve ülkemiz futboluna hizmet ederek geçirdiğimiz sezon sonuna doğru yorgunluğunuzu biraz olsun giderebilmek ve ailelerimizle birlikte sohbet etme imkanı bulup, moral motivasyonumuzu yükseltmek amacıyla gerçekleştirmek istedik” şeklinde konuştu.


Mustafa Yılmaz’ın ardından Düzce ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık ve TFFHGD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Uçak birer konuşma yaptılar.


Yapılan konuşmaların ardından yenilen yemeğin ardından Düzce ili hakem ve gözlemcilerimiz bir sezonun yorgunluğunu gönüllerince hareketli müzikler eşliğinde atmış oldular.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.