Düzcespor’a Esnaflardan Destek

Düzcespor’a Esnaflardan Destek

Düzcespor’a Esnaflardan Destek

Düzceli esnaflar, Düzcespor’a destek olmaya başladı. Yeni sezon öncesi çalışmalarına başlayan Düzcespor, Şıralık Tesislerinde çalışmalarını sürüdüyor. Düzcespor Kulüp yöneticilerinin gayretleri sonucunca Düzceli esnafların Düzcespor’a destekleri devam ediyor.

 

Yeni sezon öncesinde Düzcespor’un antrenman malzemeleri için geçtiğimiz hafta desteklerde bulunan Delta Alfa Tekstil Fabrikası’ndan sonra şimdi sırayı Düzceli esnaflar aldı. Düzce’de faaliyet göstermekte olan Loca Gıda işletmesi sahipleri Hayati Sunbat ve aynı zamanda Düzce Fındık İşletme sahibi Sinan Karadağ, Düzcespor’a 1 aylık kumanya yardımında bulunarak yeni bir kampanyada başlamış oldu. Kumanya yardımında bulunan Loca Gıda işletmesi ortaklarından olan ve Düzce Fındık İşletme Sahibi Sinan Karadağ “ Düzcespor bizim herşeyimiz, bizler Düzcespor’a nasıl bir katkıda bulunalım dedik. Bu konuyla ilgili olarak Bayram Ali Kubilay ağabeyimizle iletişime geçtik. Kendisine bu konuyu aktardık. Nasıl yardımımız dokunur dedik. Kendiside bize Düzcespor’a kumanya yardımında bulunabileceğimizi söyledi. Bizde harekete geçtik. Şimdi ise yeni bir kampanya başlatalım. Şimdi ise tüm Düzceli esnaflarımızla birlikte Düzcespor’u layık olduğu yere getirelim” dedi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.