Türk Futbolu Konuşuldu

Türk Futbolu Konuşuldu

Türk Futbolunun tarihi Düzce Üniversitesinde tartışıldı. Futbol dünyasının ünlü isimlerinin konuşmacı olarak katıldığı panelde Türk Futboluna damga vurmuş futbol adamları Türkiye’de futbolu tartıştı ve tahini anlattı.

Türk Futbolunun dünü bugünü ve yarını konulu panel Düzce Üniversitesi ve Türk Futbol Adamları Derneği işbirliği ile Üniversite Cumhuriyet Konferans salonunda yapıldı. Panele TÜRFAD Genel Başkanı Av. Levent Erdoğan, FİFA Eski Hakemi ve MHK Başkanı Ertuğrul Dilek, FİFA Eski Hakemi ve MHK Başkanı Mustafa Çulcu, Jolly Tur Onursal Başkanı Sinan Vardar, FİFA Eski Yan Hakemi Maksut Balta, Halter Federasyonu Başkanı Tamer Taşpınar, Spor Yazarları Eski Genel Başkanı Naci Arkan konuşmacı olarak katıldı. Türk Futbolunun tarihinin slaytlarla anlatıldığı panelde Türk Futbolunun dünü bugünü ve yarını salonu dolduran dinleyicilere anlatıldı. 

 

Dinleyicilerin sorularının da cevaplandıran konuşmacılar Türk Futbolunun içinde bulunduğu durumu anlatırken TÜRFAD Genel Başkanı Av. Levent Erdoğan, Futbol takımlarında ki yabancı oyuncu sayısının fazlalığı nedeniyle Türk Futbolunda sıkıntılar yaşandığını dile getirdi. Özellikle son yıllarda milli takımdaki oyuncuların yetenekli olduklarını da anlatan Erdoğan yurtdışında oynayana çok yetenekli Türk Futbolcuların olduğunu ve bu yeteneklerin Türk Futboluna kazandırılması gerektiğini dile getirdi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.