Düzcespor Gün Yüzü Görmüyor

Düzcespor Gün Yüzü Görmüyor

Türkiye Futbol Federasyonu 3. Lig’de mücadele eden Düzcespor’da Kulüp Başkanı Orhan Aydın’ın apar topar istifa etmesinin ardından ortalık karışırken, transfer yapılamaması ve halen bir başkan olmaması kulüpte işlerin iyice sarpa sarmasına neden oldu.

 

Belediye Başkanı Özlü, Düzcespor'a destek olmak üzere başlatılan "Düzcespor'a destek ol, yaşadığın kentin takımına sahip çık!" kampanyasına 10 bin lira bağışta bulunmuş ve yönetim kuruluyla toplantı yapmıştı. Özlü ve Düzcespor yönetimi kampanyanın startını birlikte vermişti. Özlü, "Düzcespor'un mevcut borçlarının ödenmesi hem de yeni sezonda futbolcu transfer edebilmek için birtakım mali planlamalar yapmak gerekiyor. Biz belediye olarak Düzcespor yönetiminde yer almıyoruz, fakat destekliyoruz. Önümüzdeki 10 gün içerisinde 1-1,5 milyon lira kaynağı temin etmek durumundayız. 150 Düzceli'nin 10'ar bin lira bağış yapmasını öngörüyoruz. Gücü yeten bütün hemşerilerimizin bu bağışı yapmasını istiyoruz. Düzce Belediyesi olarak yeni sezonda yaklaşık 1,5 milyonluk bir katkı sunacağız. Düzcespor için sürekli gelir getirici projeler önümüzdeki yıllarda yapılacak” demişti. Ancak, yıllardır Düzcespor’a para veren ve verdikleri paraların akıbetini de öğrenemeyen Düzceli işadamları kampanyaya ilgi göstermedi ve kampanya fiyaskoyla sonuçlandı. Taraftarlar, bu noktada Düzcespor’un sahipsiz kaldığını yeni sezon için hiçbir çalışmanın başlamamış olmasından dolayı endişeliler.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.