Eski Başkan Sokakta Rahat Gezemiyor

Eski Başkan Sokakta Rahat Gezemiyor

Eski Başkan Sokakta Rahat Gezemiyor

Bolu'da 15 yıl belediye başkanlığı yapan Alaaddin Yılmaz, başkanlığı sona erdikten sonra sakatta dolaşırken iki ayrı saldırıya uğradı ve zor anlar yaşıyor. 

Bolu'nun Sesi Gazetesi'nin haberine göre, göre, Alaaddin Yılmaz’a ilk sadırı geçen hafta Alpağut Yolu üzerindeki kahvehanede gerçekleşti. İddiaya göre, başkanlığı süresince işyerini mühürleyerek çalışmasına izin vermeyen bir fırıncı, Yılmaz kahvehaneye girdiği sırada kendisine, “Sen yıllarca benim ekmeğimle oynadın, utanmadan birde kahvehanemize gelebiliyorsun” diyerek, Alaaddin Yılmaz’ı yere yatırıp boğazına çöktü. Bir anda gelişen bu olayı gören kahvehanedeki diğer vatandaşlar, Yılmaz’ı Fırıncının elinden güçlükle aldılar. 

Silah çekmeye kalktı

Bolu Belediye eski Başkanı Alaaddin Yılmaz, eşiyle birlikte dün öğleden sonra Karamanlı Mahallesi’ndeki bir fırına pide almaya geldiği sırada, bu bölgede daha önce büfesi bulunan bir kişi kendisine, “Sen benim ekmeğimle oynadın” diyerek laf attı.

Büfeci vatandaş ile Yılmaz fırın çıkışında tekrar karşı karşıya geldiği anda, büfeci vatandaş ile Alaaddin Yılmaz arasında ağız kavgası yaşandığı sırada Alaaddin Yılmaz belindeki silaha davranmaya kalkınca, çevreden yetişen vatandaşlar araya girerek olayı yatıştırdılar. 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
30.05.2019
08:52

BİN TANE İŞİN 995 İNİ İYİ YAPTIYSAN VE BUNLARIN İÇİNDEN BİR KAÇINI YANLIŞ YADA KÖTÜ YAPMIŞSAN DÖNER BULUR İYİ VEYA KÖTÜ BUNUN GİBİ KARŞIAŞABİLİRSİN, KİMSE BAŞKASINA YAPILAN İYİ İŞİ GÖRMEZ KENDİNİNKİNİN EKSİĞİNİ ARAR, BUDA ONLARDAN BİRİSİDİR.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%51,33
GENELDE DEĞİLDE ŞAHSİ YAPILANLARA BAKILIYOR


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.