Plajlar 3 Yıllığına Kiraya Verilecek

Plajlar 3 Yıllığına Kiraya Verilecek

Plajlar 3 Yıllığına Kiraya Verilecek

Akçakoca'da halk plajı işletmeleri 3 sezonluğuna kiraya verilecek.

Akçakoca Belediye Başkanlığı Tahirli – Edilli sahil mevkii, Hacıyusuflar Mahallesi Değirmenağzı sahil mevkii, Yalı Mahahllesi Merkez Camii Karşısı sahil mevkii, Osmaniye Mahallesi Çınar-Çuhalı sahil mevkii, Ayazlı Mahallesi Otel Akçakoca Önü Kayabaşı mevkii, Ayazlı Mahallesi Limoncuk sahil mevkii, Ayazlı Mahallesi Akevler sahil mevkii ve Ayazlı Mahallesi Döngelli Köyü sahil mevkiinde bulunan 27 plajı ihale ile 3 sezonluğuna kiralayacak.

Sezonluk kira bedeli 238 bin TL, geçici teminat bedeli ise 21 bin TL olarak belirlendi. İhale Şartnamesi Destek Hizmetleri Müdürlüğünden bedelsiz görülebilecek.

Basın İlan Kurumu ilan portalı www.ilan.gov.tr adresinde yer alan duyuruya göre ihale 6 Temmuz 2022 Çarşamba günü saat 10:00’da, Akçakoca Belediye Başkanlığı Encümen Salonunda ve Encümen huzurunda Açık Teklif Usulü artırma yöntemiyle yapılacak.

İhaleye katılabilmek için şartnamenin 250,00 TL karşılığında aynı adresten satın alması zorunlu olacak.

İhaleye gireceklerden Turizm Ticaret Ünvanına sahip olması isteniyor.

İhale hakkında detaylar için tıklayınız.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/1005948/emlak-turistik-tesis-duzce-akcakocada-halk-plaji-isletmeleri-3-sezonluguna-kiraya-verilecek


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.