Akçakoca'da Maaş Krizi Çözüldü

Akçakoca'da Maaş Krizi Çözüldü

Akçakoca Belediyesi'nde uzun zamandır ödenememiş ve birikmiş personel maaş alacakları, Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz’ın talimatıyla ödendi.

Akçakoca Belediyesi'nde çalışan ve belediyenin ekonomik sıkıntı içinde bulunması nedeniyle aylardır maaşlarını alamayan personele geriye dönük birikmiş tüm alacakları bugün banka hesaplarına yatırıldı.

Konuyla ilişkin açıklama yapan Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz, Akçakoca Belediyesinin mali yapısını düzeltmek için büyük çaba sarf ettiklerini belirterek, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi belediye çalışanlarının birikmiş alacaklarını ödemenin mutluluğunu yaşadığını söyledi. Belediye çalışanlarına bugüne kadar gösterdikleri sabırları nedeniyle teşekkür eden Başkan Okan Yanmaz, maaş ödemelerinin daha düzenli olarak yapılması için çaba gösterdiklerini kaydetti.

Akçakoca Belediyesi tarafından bünyesinde çalışan personele toplam  (4 Milyon 911 bin )Türk Lirası maaş ödemesi yapıldı. Yapılan ödemelerle birlikte Akçakoca Belediyesi personelinin içeriden alacak maaşı kalmadı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
16.07.2021
13:47

Tamamı yatırılmadı yalan haber yapmayın, çalışanların hala alacağı var.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%42,86
Selami Ş.


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.