Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’nde gördüğü manzara karşısında şok oldu

Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’nde gördüğü manzara karşısında şok oldu

Karasu Belediyesi’ne ait olan Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’nde skandal bir olay yaşandı. Merkezin arka kısmına açılan çukura atılmış halde görüntülenen çöp poşeti içerisindeki ölü sokak köpeklerinin, trafik kazasında ölen hayvanlar olduğu iddia edildi.


Karasu Belediyesi Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’ne bir süredir giriş yapamadıkları yönünde şikayet alan Hayvanlara Özgürlük Platformu üyeleri, Sakarya’nın Karasu ilçesinde bulunan merkeze geldi. Merkez yetkilileri tarafınca rehabilitasyon merkezine girişine izin verilmeyen üyeler, merkez çevresinde yayın yaparak durumu gözler önüne serdi. Sosyal medya hesaplarında canlı yayın açan bir üye, belediyeye ait olan merkezin arkasında açılan çukura atılmış, çöp poşetleri içerisinde ölü sokak köpeklerinin görüntüsüyle karşılaştı.

Üyeden yayını kapatmasını isteyen merkez görevlilerinin, çukura atılmış ölü köpeklerin trafik kazasında hayatını kaybeden yaralı köpekler olduğunu söylemesi dikkat çekti.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
10.02.2024
18:59

Yani ölü olan hayvanları gömmek için başka bir yöntem varsa bilmiyorum ancak gömülmesi gerekir. Eğer öldürülüp gömülüyorsa orası başka.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00
Maksat ne acaba


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.