Kamyonu Dükkana Çeviren Sürücüye Ceza Yağdı

Kamyonu Dükkana Çeviren Sürücüye Ceza Yağdı

D-100 Karayolu üzerinde Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan uygulama kapsamında bir kamyonu dükkana çevirerek satış yapan sürücüye cezai işlem uygulandı. Ayrıca kamyonda trafikten men edildi.

  Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, D-100 Karayolu Taşköprü mevkiinde denetim gerçekleştirdi.

Araçların ön camlarındaki filmlere yönelik gerçekleştirilen uygulamada bir kamyonun ön camlarında film olduğu tespit edildi.

Çevrilen kamyon sürücüsüne filmleri sökülmesi istendi. Bu esnada kamyonun yan koltuklarında uygunsuz olarak yükleme yapıldığı tespit edildi. Trafik ekipleri aracın arka kısmında da kontrol yapmak istedi.

Arka kısmını da açan sürücü, kamyonu dükkana çevirdiği görüldü. Aracın hususi olarak gözüktüğünü fakat sürücünün kamyonu ticari amaçlı kullandığını tespit etti. Yapılan kontrollerde araç sürücüsünün belgelerinde eksiklik olduğu tespit edildi. Araç sürücüsüne 2 bin 703 lira idari para cezası kesilirken, kamyonda trafikten men edildi.

Haber: H. DURNA - E. BEKTAŞ


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
13.01.2021
20:30

Hani araç filmleri yasağı kalkmıştı, yanlış mı biliyorum. Aracında yasak bir şey mi satıyor şu acaba, açmı kalsın adam. Millet aracında dükkanı kapalı diye müşterisini ayağına alkol ve türevleri getiriyor onlar ne olacak.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00
Gördüğüne ceza görmediğin!


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.