Beyköy’de AK Parti 7. Olağan Kongresi yapıldı

Beyköy’de AK Parti 7. Olağan Kongresi yapıldı

Yerel seçimlerin ardından ekim ayında delege seçimleri yapılan AK Parti’de ilk kongre heyecanı Beyköy’de yaşandı.Mevcut Başkan Osman Yavuz  tekrar seçilerek güven tazeledi.

Yapılan AK Parti 7. Olağan Kongresi’ne AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, AK Parti il Başkanı Mustafa Keskin, İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal ve çok sayıda parti üyesi katıldı.

 

Kurul öncesi açıklamalarda bulunan Milletvekili Ayşe Keşir, yapılan çalışmalara ve birlikteliğin önemine değindi. Keşir, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“AK Parti olarak göreve geldiğimiz günden itibaren bir çok çalışmaya imza attık. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde çalışmaya devam edeceğiz. Tabi burada birlikte hareket etmenin de büyük önemi bulunuyor. Biz Düzce için çalışmalarımıza birlik ve beraberlik içinde devam edeceğiz. Kongrelerimizin ilkini de Beyköy beldemizde yapıyoruz. Bu süreç diğer ilçelerde ve son olarak Düzce’de devam edecek. Sahip olduğumuz birlik ve beraberliğimize daha uzun yıllar devam edeceğimize inanıyorum.”

 

Açıklamalarda bulunan Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü de şu ifadeleri kullandı:

“Ben göreve geleli 8 ay oldu. Göreve geldikten sonra Düzce için çalışmalarımıza ara vermeden başladık. Halkımızla birliktelik içinde çalışıyoruz. Bu kapsamda da sıra kongre sürecine geldi. İlk kongremizi de beldemizde yapıyoruz. 2019 tamir bakım ve onarım yılı olarak geçti. Geçen sene aslında planlamalar yaptık daha çok mali konular yaptık. 2019 tamir bakım ve onarım yılı olarak geçti. Geçen sene aslında mali konular başta olmak üzere planlamalar yaptık daha çok mali konular yaptık. Belediyemizin mali sorunlarını konuşuyoruz, aşmak üzereyiz.  Gelecek yıl geçmiş yıldan daha iyi olacak. Şeffaf bir politika izliyoruz ve bunu yakın zamanda sizlerle paylaşacağız “

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin de tek başına değil bütün olarak hareket etmenin önemine değinerek şöyle konuştu:

 

“Görüntüde olmayan gece gündüz çalışan kardeşlerimiz var. Bugün AK Parti için önemli bir gün. Hiç bir maddi karşılık beklemeden inandığı yoldan yürüyen insanlardan oluşmaktadır.   Benim kadın kollarım olmasın, gençlik kollarım olmasın hiçbir işe yaramam. Biz kimse için siyaset yapmayız, bir grubun adamları değiliz AK Partinin ak insanlarıyız. Bu dava büyüklerin davası değil.  2023’de de Düzce)de en yüksek oyu alarak eserler bırakacak bir teşkilat olacağız. Ben partimizde daha önce de Merkez İlçe Başkanı olarak uzun yıllar görev yaptım. Şimdi de İl Başkanı olarak görev yapıyorum. Durmadan yorulmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. “

Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç da belde de  yapılan çalışmalara değinerek kongrenin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

 

Ardından kongreye geçilirken mevcut AK Parti Beyköy Belde Başkanı Osman Yavuz, tek liste olarak girilen seçimlerde güven tazeleyerek yeniden başkan oldu.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.