Selde Düzce'nin Zararı 1 Milyardan Fazla

Selde Düzce'nin Zararı 1 Milyardan Fazla

Düzce TV'de yayınlanan Mehmet İbrahimoğlu'nun hazırlayıp sunduğu Gündem programına Ak Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin konuk oldu.

KÖY KÖY MAHALLE MAHALLE GEZİYORUZ

Başkan Keskin 2023 genel seçimlerine köy köy mahalle mahalle gezerek halkı dinleyerek sorunlar çözüm ürettiklerini bu çerçevede Ak Parti Genel Merkezinin Şehir Buluşmaları adı altında Düzce'yi ziyaret eden Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve Ak Parti Genel Merkez Yönetim Kurulundan 4 üye ve komşu illerde 8 Milletvekilinin katılımıyla Düzce'nin tüm ilçelerinde programlar düzenlendi.

 Keskin ; Bakan Dönmez ile Düzce merkezde esnaf vatandaş ve sanayiciler ziyaret edildi.STK'lar ilei toplantılar yaptık dedi.

DÜZCE'NİN SELDE ZARARI 1 MİLYARDAN FAZLA

Ak Parti İl Başkanı Musta Keskin ;Toplantılarda Enerji konusunda Düzce'nin birçok köyünde yıllardır değişmeyen, yetersiz kalan elektrik direkleri, trafolar ,enerji nakil hatları gündeme alındı.Sedaş'ın yaptığı yatırımları 2020'de 3 katına çıkardık fakat yaşanan sel felaketleri sorun oldu. Sel'de Özel İdarenin 300 milyon zararı var,tarım ve hayvancılıkta 97 milyon,DSİ'nin zararı 600-700 milyon civarında.Toplam zarar 1 Milyardan fazla dedi.Bu tür afetleri öngerimizyorsunuz.Şehrin ana şebeke su hattı yok oldu bu sebeple yatırımlar acil işlere aktarıldı bu yüzden yaşanan sıkıntılar dedi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.