Makam şoförünün maaşına bak

Makam şoförünün maaşına bak

Makam şoförünün maaşına bak

Akçakoca Belediyesi’nde yapılan incelemelerde belediye başkanı makam şoförünün 12 bin liraya kadar maaş aldığı ortaya çıktı. 


Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın gözetiminde yapılan mali incelemelerde Akçakoca eski Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin makam şoförlüğünü yapan şahsın maaşının 12 bin liraya kadar çıktığı anlaşıldı. Makam şoförünün kendisine mesai ücreti yazdığı Belediye Başkanının 8 bin lira maaş aldığı yerde kendisinin 12 bin liraya kadar maaş aldığı iddia edildi. 


Okan Yanmaz  O makam şoförünü bıraktı
Bu durum üzerine Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, makam şoförü konusunda radikal bir karar aldı. Kendisine ait lüks aracı makam arabası yapan Yanmaz, mesai bitiminden sonra kendi makam aracını kendisi sürmeye başladı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
23.05.2019
04:22

Allah yolunuzu açık etsin başkan doğmamış yetim hakkı yiyenleride Allah islah etsin

Katılıyorum   Katılmıyorum
%59,17
Ekrem Arslan
19.05.2019
16:32

Bu ülkenin genç i ile yaslisi ile asgari ücret le 2000 binlira yoksulluk maaşı alsın belediye başkanı 12 binlira artı kendine tuttuğu makam şoförü 12 binlira asgari ücretin 6 katını alıyor valla bu ülkenin insanların a yazık nerde orrosbu çocuğu varsa belediyeler e cullanmis

Katılıyorum   Katılmıyorum
%52,58
Cemil Paksoy
19.05.2019
16:32

Mesai bitimi sonrası makam aracı belediyenin önünde durur . Birol Şahin Başkanımızı Örnek Alın

Katılıyorum   Katılmıyorum
%63,41
Kaynaşlılı
19.05.2019
12:07

Sen bir ay boyunca eşek gibi çalış, eve oğluna akşamleyin istediğini getirebilecek miyim diye düşünürken,adamın teki sadece şöforlükle maaşlarımızın 6 katını alıyor ve bu durum bu zamana kadar yaşandı. Bizim vergilerimizden oluşan alın terimizin nereye aktığını görmüş olduk. Artık kimse beni inandıramaz ak parti hakkında !

Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,24
Ülkücü Gençlik


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.