Bakan Soylu, kayıp kepçe operatörünü arama çalışmalarını takip etti

Bakan Soylu, kayıp kepçe operatörünü arama çalışmalarını takip etti

Düzce'de temaslarda bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sele kapılan kepçe operatörünün bulunması için sürdürülen çalışmaları takip etti. Soylu, operatörün acılı ailesine geçmiş olsun dileklerini de iletti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 3 gündür sağanağın etkili olduğu, derelerde taşkınların meydana geldiği Düzce'de temaslarda bulundu. Kente helikopterle gelen Bakan Soylu, ilk olarak Kaynaşlı ilçesine bağlı Üçköprü köyünde çalışma yapan ve kepçenin devrilmesiyle sulara kapılıp kaybolan operatör Okan Bayrak'ı arama çalışmalarını takip etti. Bölgede detaylı incelemelerde bulunan Soylu, Vali Cevdet Atay'dan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Bakan Soylu, Bayrak'ın gözü yaşlı ailesini de ziyaret ederek, geçmiş olsun temennisinde bulundu. Bakan Soylu, buradaki incelemelerinin ardından taşkında zarar gören su isale hatlarını incelemek üzere bölgeden ayrıldı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
29.06.2022
20:53

Nasıl bir detaylı inceleme yaptı ki. Gölyaka ya gelecek dendi, sonra içmeler köyüne dendi yine gelmedi, Gölyakanın kaymakamı, belediye başkanı emniyeti askeri biz halk işimizi gücümüzü bıraktık olarak ağaç olduk orada. Gölyakada Değirmentepe köyünde ana köprüyle birlikte 4 tane köprünün yıkıldı yetkili olarak kaymakam ve DSİ den başka kim gelip inceledi, hiç. Sayın bakan görmeden mi inceliyor, ee tabi Düzcenin eski bakanı şu andaki belediye başkanının Düzce'den başka bir yeri göstermesi de beklenemezdi zaten, bizi hepimizi yaratan bir kudret var, o kimseyi ayırmaz elbet

Katılıyorum   Katılmıyorum
%57,14
Allah'a şükürler olsun bakan gelmiş


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.