Trafik Ekipleri Cadde İçin Teyakkuza Geçti

Trafik Ekipleri Cadde İçin Teyakkuza Geçti

Düzce’nin araç trafiğine kapalı İstanbul Caddesi’nde artan motosiklet ve elektrikli bisiklet şikayetleri trafik ekiplerini harekete geçirdi.


Düzce’nin en yoğun yaya trafiğinin olduğu ve her türlü araç trafiğine kapalı olan İstanbul Caddesi’nde motosikletlerin ve elektrikli bisikletlerin yayaları tehlikeye sokması yoğun şikayetlere konu oluyor. Son dönemde iyice artan şikayetler üzerine Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Ekipler, cadde üzerinde motosikletlerin bulunmaması, esnafa ait kurye motosikletleri ile elektrikli bisikletlerinde park edilmemesi için çalışma yaptı. Motokurye kullanan esnafı tek tek bilgilendiren ekipler, ayrıca caddeye giren motosiklet ve elektrikli bisiklet sürücülerine de uyarı yaptı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
20.09.2023
17:08

sayın yetkililer kjaldırımlardan yayalardan daha çok motosikletler elektirikli bisikletler gidiyor bunlara bi çözüm ataturk bulvarında carsı içindeki kaldırımlarda motorlara cezai işllem uygulansa memnun olcagız kaldırımlarda yuruyemiyoruz bilginize teşekkürler şimdidien

Katılıyorum   Katılmıyorum
%52,94
adiga
20.09.2023
14:11

GÜYA HERKES MUTLU OLAÇAKTI YASAKLAR DEVAM EDİYOR GÜYA HER KESİM MUTLU OLAÇAKTI

Katılıyorum   Katılmıyorum
%51,43
STS
20.09.2023
13:18

O ara cadde yolunu niye yaptılar yaya kaldırımdan gidecek o ara yoldan değil

Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00
Cüneyt keleş


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.