Beycilerde Motosiklet Sürücüsü Otobüsü Taşladı

Beyciler Mahallesi’nde meydana gelen olayda motosiklet sürücüsü Düzce Belediyesi Denetimli Özel Halk Otobüsünü taşlayarak olay yerinden kaçtı.


Beyciler Mahallesi’nde meydana gelen olayda daha önce Düzce Belediyesi Denetimli Özel Halk Otobüsü sürücüsü ile tartışma yaşadığı iddia edilen şahıs minibüsü motosikleti ile takip etti. Bir süre sonra minibüsün önüne geçen şahıs durması için yolda beklerken otobüs durmayınca elinde taşı otobüse fırlattı. İçinde yolcuların bulunduğu minibüs sürücüsü büyük tehlike atlatırken minibüsü durdurmayı başardı. Olay güvenlik kameralarına yansırken, şahsın bulunması için çalışma başlatıldı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
21.09.2023
09:13

ne kadar kolpaçino takımı adam varsa toplamışlar şoför diye saygı terbiye trafik kuralı hak getire zart diye yolda durup yolcu indir bindir yapıyorlar

Katılıyorum   Katılmıyorum
%48,57
Timur
21.09.2023
09:12

bu kırmızı minibüsler denetlenmiyor mu sinyalı verip önünü kırıyorlar sanki tarfik kural diye bişey yok

Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00
Sibel-ESRA-Ayten
20.09.2023
16:58

Doğru bir hareket değil ama kırmızı otobüs sürücülerinin çoğu maalesef hak ediyorlar. Ne ışık bilirler ne trafik kuralı. Her yerde yol hakkın onlarınmış gibi davranıyorlar. Kaç sefer kazadan döndüm kırmızı otobüsler yüzünden. Denetleme desen oda yok elini kolunu sallayarak istediklerini yapıyorlar.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%53,85
..
20.09.2023
11:38

Bence hak etmişdir allah bilir ne yaptı şöför çok dik kansızlar kimseye yol vermiyorlar çok suratlı gidiyolar kırmızı ışıklarda durmuyolar hepsi suratsız tavırlarıvar kimse denetlemiyor nekadar emekli varsa almışlar

Katılıyorum   Katılmıyorum
%53,66
Ümit Yılmaz
20.09.2023
10:43

bir sorun yaşadıysan şikayetçi ol. dağ başımı burası içinde bulunan yolcuları tehlikeye atmaya ne hakkın var.o araçta senin ailen den de biri olabilir di.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%58,14
yorgun


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.