5 Kişinin Yaralandığı Kaza Sonrası Mahalleli Sokağa Döküldü

5 Kişinin Yaralandığı Kaza Sonrası Mahalleli Sokağa Döküldü

Düzce’de kontrolsüz kavşakta meydana gelen kazada 5 kişi yaralanırken, kaza sonrası sokağa dökülen mahalle sakinleri yolu trafiğe kapattı.


Vali Aslan ve İl Emniyet Müdürü Ergüder'in çabaları sonucu yatıştırılan grup eylemi sona erdirdi.


Olay, Çamköy bağlantı yolunda meydana geldi. Alınan bilgilere göre, Muhammet T. idaresindeki 55 AFT 779 plakalı hafif ticari araç, kontrolsüz kavşakta yola aniden çıkan Yaşar D. idaresindeki at arabasına çarpıp kanala uçtu. Kazada at arabasında bulunan Yaşar D., Ebru D., A.D. (7), T.E.D. (9) ile Muhammet T. yaralandı. Yaralılar ambulanslarla hastaneye kaldırılırken, kaza sonrası mahalleli sokağa döküldü. Yaklaşık 500 kişi güzergah üzerinden geçen tüm araçlara taşlı ve sopalı saldırı gerçekleştirerek, yolu trafiğe kapattı. Olaylar sonrasında bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Emniyet ekiplerince güzergaha giren tüm araçlar farklı yönlere gönderilirken, olayı bilmeyerek güzergaha giren sürücülere mahalleli saldırdı. Polis ekipleri güçlükle olayları yatıştırırken, polis araçlarına da saldırı girişimi oldu.

Emniyet müdürü halkı teskin etti
Bölgeye gelerek vatandaşlarla görüşen İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, kalabalığı teskin etti. Olayların yatıştırılmasının ardından Düzce Valisi Selçuk Aslan da bölgeye geldi. Bölgede sinyalizasyon çalışması ve kasis yapılacağını belirten Vali Aslan, çalışmaların hemen başlayacağını dile getirdi. Mahalle sakinleri eylemlerine son vererek dağıldı.


Kazayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
13.02.2024
18:58

İyi yapmışlar araçlar biraz tikkatli gitsin bence yolu boş sanıp ralli yapmaya kalkiyor

Katılıyorum   Katılmıyorum
%47,17
Sertac ickan
13.02.2024
18:31

Sayın yetkililer o güzergah üniversite eğitim ve araştırma hastanesi yolu orada yola kasis olmaz kanunende yasaktır sinyalizasyon olabilir nasıl ki Demir yolunda yürümek yasaksa o yoldada yasak olmalı

Katılıyorum   Katılmıyorum
%55,32
Şahin acar
13.02.2024
14:19

At arabasıyla yola atlamak ne dir arkadaş.Araç sahibi bunlardan şikayetçi olacaktır elbet ama Yetkililer Artık Düzcede At arabasıyla dolaşımı yasaklaması gerek.Oy için diğer vatandaşların Malı Canı tehlikede

Katılıyorum   Katılmıyorum
%57,63
İsmail
13.02.2024
08:56

Fazla yüz verildi bunlara yoldan geçene taşla saldırmak ne demek? Hala daha taviz veriliyor.. Bunları buraya sağdan soldan toplayıp yerleştirdiler oy içinde hertürlü tavizi veriyorlar. O vatandaşsa yoldan geçen arabası taşlananda vatandaş bi gün o 500kişiyi yerlebir edicek 1500 kişiyide karşı tarafta görmek istemiyorsanız bunları şımartmaktan vaz geçin..!!! Fazla hadlerini aşmaya başladılar..

Katılıyorum   Katılmıyorum
%54,39
Kimse ayrıcalıklı vatandaş değildir kendinize gelin!!!


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.