Kafeye Baskına Giden Polisler Oyun Oynayanları Suçüstü Yakaladı

Kafeye Baskına Giden Polisler Oyun Oynayanları Suçüstü Yakaladı

Düzce’de ihbar üzerine bir kafeye baskına giden polisler, kumar oynayan şahısları suçüstü yakaladı. Kısıtlamayı ihlal ederek kumar oynayan şahıslardan biri polisleri görünce kumar kağıtlarını masaya atarken, bir kişi de gülerek karşılık verdi. 


  Korona virüs salgını sebebiyle uygulanan hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasında Aziziye Mahallesi’nde bir kafeye girip çıkanların olduğu ihbarını alan Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri, söz konusu kafeye baskın düzenledi.

Baskına müşteri gibi giren emniyet mensupları kapıdan içeri girdiğinde ilk olarak selam verdi. Polisleri bir anda karşılarında gören şahıslardan biri kumar kağıtlarını masaya atarken, bir diğeri ise polislere gülerek karşılık verdi. Yapılan baskında kumar oynayan 7 kişiye suçüstü yapıldı.


  Şahıslara sokağa çıkma kısıtlamasında sokakta oldukları için 3 bin 150’şer TL, kapalı alanda sigara içildiği için 188’er TL, 5326 sayılı kabahatler kanunun 34. maddesi gereğince kumar oynamak suçundan 1000'er TL olmak üzere toplamda 30 bin 366 TL adli ve idari para cezası kesildi. Ayrıca kafe de mühürlendi. (İHA)


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
OKUYUCU YORUMLARI
11.01.2021
00:28

Bunlar insan olamaz, sonunun ölüm olduğunu ve topluma zarar vereceğini bile bile kurallara uymayanların insan olma ihtimali yokk, saygısız ve ahlaksızlıktır başka bir şey değil, ya insanlar patır patır bir yaprak dökülür misali ölüyor, bunlar nasıl bu kadar vurdum duymaz ve umursamaz olabiliyorlar anlamak mümkün değil, para cezasının yanında ağır hapis cezaları olmadan bu densizler vazgeçmezler.

Katılıyorum   Katılmıyorum
%52,00
Hapis cezası olmadan bitmez


Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.