Minibüsle Orman Kaçakçılığı Yapıyordu

Minibüsle Orman Kaçakçılığı Yapıyordu

Beyköy Jandarması yol uygulaması sırasında durdurduğu minibüsten   kaçak olarak kesilmiş 5 adet2,3 metreküp ağaç orman emvali yakalanıdı.Yakalanan Minübüste ağaç taşımak için özel hidrolik sistemli vinç düzeneği kurulduğu tesbit edildi.Yakalanan ağaç ve araç Orman İşletme Müdürlüğüne teslim edildi.

Olay Düzce İli Merkez İlçesi Beyköy Jandarma Karkol Komutanlığı sorumluluk sahasında Değirmen başı mahallesinde 08.10.2021 tarihinde saat 17:55 sıralarında  icra edilen Yol Emniyet ve Kontrol noktasında 81….. plakalı araç durdurulmuş sürücülüğünü N. A. (1969 doğumlu) yaptığı aracın içerisinde 5 adet(yaklaşık 2.3 metreküp) damgasız kaçak orman emvali olduğu tespit edilmiştir.Yakalanan araçta orman kaçakçılığı yapmak için minicüüsün içerisine özel hidrolik sistemli vinç düzeneği yerleştirildiği tesbit edildi.

Olay ile ilgili Nöbetçi CumhuriyetSavcısı talimatı ile Suça konu araç ve kaçak orman emvali Düzce Orman Şefliği teslim edilmiştir.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.