Odayeri ve Uğur Deresi için ekipler seferber oldu

Beyköy Beldesi sınırlarında olan ve Düzce’nin içme suyunu karşılayan Uğur Suyu’nun bulunduğu Uğur Köyü’nde dere yatağı da kuvvetli yağışlar sonrası meydana gelen sel kurbanı oldu. Ekipleri dere yatağında çalışma yaparak isale hatlarını onarmaya çalışırken, sel suları nedeniyle dere debisi büyük oranda yükselmesi ekiplerin çalışmalarını zaman zaman engelledi.

Düzce’nin içme suyu ihtiyacını karşılayan Beyköy Beldesi’nde bulunan Uğur Köyü ve Uğur suyu ve Odayeri Deresi kuvvetli yağışların etkisinde kaldı. 3 Gün öncede köyde, Odayeri Deresi ve Uğur suyu dere yatağında heyelan meydana gelmişti. Ardından bu defa da kuvvetli yağışlar nedeniyle Düzce’nin içme suyu ihtiyacını karşılayan Uğur Suyu dere yatağında taşkınlar oluştu. İçme suyu isale hattında ise ekipler kuvvetli akıntıya rağmen çalışmalarına devam ederek, Düzcelilerin suyu kesilmemesi için çalışmalarına devam ediyor.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...Bu sayfa da yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan duzcetv.com sorumlu tutulamaz.